Çalışma Prensiplerimiz


PROJE KOORDİNASYONU

İlk proje kararı alınmasından itibaren ihtiyaçları doğrultusunda ilk taslak çalışmalar başlatılır. Proses ve imalatla ilgili ihtiyaçlar belirlendikten sonra gerekli mahaller ve metrajları, tesis organizasyon şeması, makine yerleşimi ve tesis yerleşim planları hazırlanarak, arazi yerleşimi belirlenir. Arazi şartları, zemin ıslahı, alt yapı çalışmaları gerçekleştirilir. Fizibilite raporu oluşturularak bütçe çalışmasına başlanır. Bütçe çalışması onayı müşteri tarafından bildirildikten sonra taslak mimari plan ve projeler hazırlanır. 3 boyutlu mimari taslak oluşturulduktan sonra müşterinin kişisel tercihleri ve görüşleri doğrultusunda gerekli değişiklikler yapılır ve tercihler belirlenir.

EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Uzmanlaştığı konularda müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bizler taahhütlerinde sadece yüksek malzeme kalitesini yüksek standartlarda işçilik ile birleştirmeyip kaliteyi ucuza mal etmeyi ilke edinmiştir. Proje boyutu ne olursa olsun her konuya aynı ciddiyetle yaklaşıp hızlı, kaliteli ve en ekonomik çözümler üretir.İlk taslak aşamasından itibaren müşterilerinin tam olarak istediği ve ihtiyaç duyduğu çözümleri bulmakta ve ardından proje aşamasına geçmektedir.

PROJE TASARIMI

Hem tasarım, hem projelendirme, hem de uygulama konularında müşterilerin isteklerini yerine getirmektedir. Proje tasarımlarında müşterinin isteklerini, gereksinimlerini en optimum düzeyde yerine getirip en ince detaya kadar tasarlamaktadır. Proje aşamasında müşterileri ile yaptığı toplantılar sonucu tüm talepleri değerlendirip değişik seçenekler ile tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Proje tasarım; Müşterilerimizin belli konsept projeleri veya kurumsal kimlikleri olsun olmasın inşaat yapılan her mekan başlı başına bir taslak ve proje safhasını gerektirir. Her yeni işletmenin ayrı bir yerleşim planına ve görüntüye ihtiyacı vardır. Mekanın yeri, şekli, metrajı, hedef müşteri kitlesi gibi faktörler göz önünde bulundurularak proje tasarımı sağlanır.

PROSEDÜR

Firmamız tarafımızdan her iş için belli bir prosedür uygulanmaktadır. Mekan ilk önce tarafımızdan ziyaret edilip, ön keşif yapılmaktadır. Sonra rapor ve rölöve projelerini hazırlayıp yatırım maliyeti çıkartılmaktadır. Bu yatırım maliyeti bir mütalaa olup bir bağlayıcılığı yoktur. Yatırım kararı alındıktan sonra bir taslak yerleşim planı hazırlanmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır. Taslak proje son şeklini aldıktan sonra mevcut tesisatlar ve varsa tesisat projeleri incelenip keşif yapılmaktadır.

İŞBİRLİĞİ

Kontrol mekanizması bir kurumsal şirket var ise (Breu Veritas, Cefic, vs gibi) teknik ve mimari konularda toplantılara müşteri adına katılmaktadır. Gerekli tüm izin, plan ve proje detaylarını sağlamaktadır.

UYGULAMAYA GEÇİŞ

Tüm bu prosedürlerin sonunda mimari taslak projesine uygun olarak diğer tüm projeler hazırlanmaktadır. Tüm projeler hazırlandıktan sonra onayları gerekli yerlere müşteri adına yaptırılmakta ve ardından inşaat safhasına geçilmektedir.

TAKIM RUHU

Ekip olarak zamanı en iyi şekilde değerlendirerek müşterimize en iyi hizmeti en doğru şekilde verebilmenin gayreti ile geceli gündüzlü bir şekilde çalışmaktayız. İşimizi en doğru şekilde yapabilmemizin haklı gururu ve mutluluğu ile yaşıyor karşınıza devamlı gülen yüzle çıkmaya özen gösteriyoruz.

GÖREV BİLİNCİ

Ofis personelimiz hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için devamlı olarak toplantılar yapmaktadır. Kendi içimizde, müşterilerimiz ile ve diğer gerekli tüm kurumlarla koordineli çalışmalar sonucunda projelerimizi ve projelerimizin sahada uygulanması konusunda büyük bir başarı kaydetmekteyiz.

PERSONEL

Gerek ofis personeli, gerekse saha personeli müşterilerimizin memnuniyetini yerine getirmek için cansiperane bir iş ortaya koymaktadır.

DENEYİM

Ayrıca deneyimli ve iyi yetişmiş personelimize sürekli olarak yeni teknikler ve yeni malzemeler konusunda eğitimler vermekteyiz. Deneyimli saha personelimiz ve taşeronlarımız sayesinde kaliteli malzeme kullanarak müşterimize en iyi işçiliği sunmaktan gurur duymaktayız.