YÖNETİM KURULU BAŞKANI

HAYATİ ÇULHA, 1970 Ankara doğumlu olup, 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Onur (Honour) Belgesi sahibidir.

1993-2004 yılları arasında önce PTT, sonra Türk Telekom A.Ş.’de Yapı İşleri Dairesi Başkanlığın’da Kamu görevi yapmıştır. Bu süre içerisinde Telekom Santral ve Hizmet Binaları, Ana İkmal Depoları, Müşteri Hizmetleri Konsept projeleri ile EFİKAP (Eğitime katkı) çerçevesinde birçok okul projesinin avan projelerinin hazırlanmasında, ihaleye hazırlanmasında sayısız projeye imza atmıştır.

2004-2008 yılları arasında CFCU Hatay-Kilis Binaları, Hatay Kırıkhan Özel Bilim Hastanesi inşaatlarını yapmış, çeşitli konut projeleri hazırlamıştır. Türkiye’nin kendi alanındaki tek, Doğunun da en büyük projesi Misland’da projelerin tasarlanması ve uygulanmasında Baş mimar (Tasarımcı) ve Proje Müdürü olarak görev yapmıştır.

2008 yılında Mimarnet Firmasını kurmuştur.

2008-2010 yılları arasında ODTÜ, HACETTEPE, TÜRK TELEKOM, TEDAŞ, TEİAŞ, BOTAŞ INTERNATIONAL, TCK gibi kurumlara projeler hazırlamış ve uygulamıştır. 100 ün üzerinde konut projesi ile Ankara Esat Oteli projelerini hazırlamıştır.

2008 yılında Mimarnet Firmasını kurmuştur.

2008-2010 yılları arasında ODTÜ, HACETTEPE, TÜRK TELEKOM, TEDAŞ, TEİAŞ, BOTAŞ INTERNATIONAL, TCK gibi kurumlara projeler hazırlamış ve uygulamıştır. 100 ün üzerinde konut projesi ile Ankara Esat Oteli projelerini hazırlamıştır. 2010 yılından itibaren İller Bankası, Enerjisa Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş., Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., CLK Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş., Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş., Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş., İSTON, IGA (3. HAVALİMANI) gibi kurumlara Lojistik, Atıksu, Hizmet Binaları inşaa etmiştir..

2012 yılında SELMAN SARAÇ ile iş ortaklığı yaparak, enerji sektöründe özellikle GES olmak üzere HES, RES, Biyogaz konularında projeye üretmeye karar vermişlerdir. Bu tarihten itibaren birlikte bir çok proje hazırlamışlar ve yapımında bulunmuşlardır.

2015 yılında Gayrimenkul sektörüne girmiştir. Antalya’da 28 adet villa, 10 adet konut inşaatına başlamıştır.

2015 yılında İlhami Havabulut - İDA ELEKTRİK ile iş ortaklığı yaparak, Elektrik Tesisat işleri yapmaya başlamıştır.

2015 yılında Antalya’da Artintrends firmasını, Yüksek İç Mimar Şebnem Farah Dadbin ile beraber kurmuştur. Tinna, Yapı Trends, Mamawawa markalarını oluşturmuşlardır.